Jaunumi

SIA “Field and Forest” un “Mayeri Industries” AS piedalās starptautiskā privāto preču zīmju tirdzniecības izstādē Amsterdamā

“Mayeri Industries” AS un SIA “Field and Forest” pārstāvji izstādes nepārtikas sektorā. Foto: SIA “Field and Forest”

2019. gada maijā  SIA “Field and Forest” sadarbībā ar Igaunijas uzņēmumu “Mayeri Industries” AS piedalījās starptautiskā privāto preču zīmju tirdzniecības izstādē Amsterdamā “World of Private Label”.  Izstādes dalībnieki un apmeklētāji iepazinās ar abu uzņēmumu produkcijām, kā arī Igaunijas – Latvijas Interreg projekta CAPSULES ietvaros topošo jauno produktu – bioloģiskās ēteriskās eļļas saturošas ūdenī šķīstošas veļas mazgāšanas kapsulas.

Izstādi organizē Privāto preču zīmju ražotāju asociācija (PLMA). Tā šogad pulcēja 2700 izstādes dalībieku un viesus no vairāk nekā 100 valstīm. Amsterdamā notikusī izstāde kalpo kā platforma uzņēmumu sadarbības tīklu paplašināšanai un iespēja iegūt dziļāku priekšstatu par uzņēmējdarbības attīstības iespējām pasaules tirgos.

SIA “Field and Forest” un “Mayeri” AS dalība izstādē norisinājās projekta “Bioloģiskās ēteriskās eļļas saturošas ūdenī šķīstošas veļas mazgāšanas kapsulas” (CAPSULES) Nr. Est-Lat 82. To līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds Interreg V-A – Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas ietvaros.

Vairāk par CAPSULES projektu iespējams uzzināt šeit