Jaunumi

SIA “Field and Forest” piedalās Šanhajas privāto preču zīmju izstādē Ķīnā

2018. gada decembrī SIA “Field and Forest” pārstāvji kopā ar sadarbības partneriem AS “Mayeri Industries” devās uz Šanhaju Ķīnā, lai piedalītos privāto preču zīmju izstādē “Shanghai Private Label Fair”. Izstādes dalībniekiem un apmeklētājiem bija iespēja iepazīties ar abu uzņēmumu produkcijām, kā arī topošo jauno produktu – ūdenī šķīstošas veļas mazgāšanas kapsulas, kas satur bioloģiskās ēteriskās eļļas.

“Mayeri Industries” AS nepārtikas sektorā. Foto: SIA “Field and Forest”Šanhajas privāto preču zīmju izstāde norisinājās Šanhajas Jaunajā starptautiskajā izstāžu centrā. Izstāde ir platforma uzņēmumu sadarbības tīklu paplašināšanai un iespēja iegūt dziļāku priekšstatu par uzņēmējdarbības attīstības iespējām Āzijas tirgos.

CAPSULES projekta komanda kopā ar partneriem no Ķīnas. Foto: SIA “Field and Forest”SIA “Field and Forest” un AS “Mayeri Industries” dalība iztādē norisinājās Igaunijas – Latvijas Interreg projekta “Bioloģiskās ēteriskās eļļas saturošas ūdenī šķīstošas veļas mazgāšanas kapsulas” (CAPSULES) ietvaros. Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās Attīstības Fonds Interreg V-A – Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas ietvaros (projekta identifikācijas numurs: Est-Lat 82). 

Vairāk par CAPSULES projektu iespējams uzzināt šeit.