Your address will show here +12 34 56 78

SIA “Field and Forest” sadarbībā ar sadzīves ķīmijas produktu ražotāju “Mayeri Industries AS” radījuši inovatīvu produktu no vietējiem dabas resursiem – bioloģiskās ēteriskās eļļas saturošas un ūdenī šķīstošas veļas mazgāšanas kapsulas.

 

Pasaulē arvien turpina pieaugt pieprasījums pēc apkārtējai videi un sabiedrības veselībai draudzīgām precēm un pakalpojumiem. Bioloģiskās lauksaimniecības uzņēmums SIA “Field and Forest” sadarbībā ar Igaunijā lielāko sadzīves ķīmijas produktu ražotāju “Mayeri Industries AS” apvienojuši savas zināšanas, pieredzi un resursus, lai izstrādātu inovatīvu produktu no vietējiem dabas resursiem. Jaunais produkts ir trīsdaļīga, ūdenī šķīstoša veļas mazgāšanas kapsula, kuras ķīmiskajā sastāvā ir iestrādātas bioloģiskās piparmētru un priežu skuju ēteriskās eļļas. Produkts pieejams lielākajos mazumtirdzniecības ķēžu veikalos Igaunijā un Latvijā.

 

Produkta izstrādes gaitā partneruzņēmumi veica tirgus izpēti, rūpniecisko pētījumu un produkta prototipa izstrādi. Izpētes gaitā atlasītas produkta iecerei un patērētāju vēlmēm atbilstošākās ārstniecības un aromātisko augu sugas, izstrādāti ražošanas protokoli ēterisko eļļu iegūšanai, veikta augu ķīmiskā sastāva analīze, izpētīti produkta ražošanas procesu tehnoloģiskie aspekti un izstrādāts videi draudzīgs iepakojums. Lai iepazīstinātu plašāku auditoriju ar jauno produktu, 2019.gada nogalē “Mayeri Industries AS” uzsāka komunikācijas un mārketinga kampaņu Latvijas un Igaunijas masu medijos un mazumtirdzniecības veikalu ķēdēs.


Vairāk par projektu šeit.

Produkta izstrādāts ar Interreg V-A Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas atbalstu (projekta Nr. EST-LAT 82).

Šis raksts atspoguļo autora uzskatus. Interreg V-A Igaunijas – Latvijas pārrobežu programmas vadošā iestāde nav atbildīga par to, kā šī informācija var tikt izmantota.

Par uzņēmumiem

“Mayeri Industries AS” ir lielākais sadzīves ķīmijas produktu ražotājs Baltijas valstīs. Tas pārdod produktus Baltijas un Ziemeļvalstu reģionā un ir pārliecināts, ka mazgāšanas līdzekļus var ražot videi draudzīgi. Mayeri Industries AS ir lielākais produktu portfelis Eiropā, kuram piešķirts ES Ecolabel sertifikāts. SIA “Field and Forest” ir sertificēts bioloģiskās lauksaimniecības uzņēmums, kas darbojas kopš 2005. gada. Tas ražo un pārstrādā ārstniecības un aromātiskos augus, un ir viens no lielākajiem bioloģisko kumelīšu audzētājiem Austrumeiropā. Uzņēmuma pētniecības un attīstības aktivitātes ir saistītas ar augu ģenētiskās daudzveidības palielināšanu, tradicionālo zināšanu ievākšanu, jaunu audzēšanas tehnoloģiju attīstību un augstas pievienotās vērtības produktu izstrādi.

0